Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated - argument passed by value; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of call_user_func(). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file. However, future versions may not support this any longer. in /3w/unas.cz/g/gendercentrum/web/nucleus/libs/MANAGER.php on line 425

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated - argument passed by value; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of [runtime function name](). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file. However, future versions may not support this any longer. in /3w/unas.cz/g/gendercentrum/web/nucleus/plugins/NP_MultipleCategories.php on line 662

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated - argument passed by value; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of [runtime function name](). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file. However, future versions may not support this any longer. in /3w/unas.cz/g/gendercentrum/web/nucleus/plugins/NP_MultipleCategories.php on line 786
Gender Centrum FSS MU 
 
 
    V Í T E J T E   N A   S T R Á N K Á C H   G E N D E R   C E N T R A   F S S   MU ! 


Menu:

Kontakt:

Gender centrum
Fakulta sociálních studií MU
Katedra sociologie / genderová studia
Joštova 10
602 00 Brno
e-mail: gender[@]fss.muni.cz
gendercentrum.unas.cz

Genderová studia FSS MU

Právě online: 0 GC & 0 anonym
Kdo je online:
Dnes online: 0 (0 GC & 0 anonym)
 Queer bowling

28/11/2012 od BobiUfi |

Příští QMU akce bude s koulemi...a kuželkami... a bude to bowling! A kdy jindy vyzkoušet své sportovní queer (tedy šejdrem) nadání než 12.12.2012? Od 17 do 19 jsou pro nás přichystané 2 dráhy ve Sport Balkán (www.sportbalkan.cz) (Jugoslávská 5).

Tak si přijďte vyzkoušet, kdo to nejlíp umí s koulemi a kdo háže nejvíc křivo :)

 

 

Gender centrum na infostánku v atriu FSS

22/11/2012 od BobiUfi |

Chcete se nás na něco zeptat? Rádi byste se zapojili do našich aktivit? Máte náměty, co by Gender centrum mělo uspořádat? Nebo se s námi chcete jen tak seznámit? Stavte se v pátek 23.11. od 9:00 v atriu FSS. Gender centrum se na vás bude na infostánku těšít :)

 

 

 

Projekt QMU má zelenou

01/11/2012 od BobiUfi |

S radostí oznamujeme, že se v příštím semestru můžete těšit na nové aktivity v rámci platformy QMU, a to díky grantové podpoře SAPMU prostřednictvím  grantů TGM - děkujeme a těšíme se!

 

 

 

 

 

 

 

Gender filmový klub - But I'm a Cheerleader

24/10/2012 od BobiUfi |
pro větší obrázek klikněte
Není vám jasné, co jsou to ty genderové stereotypy, o kterých se pořád mluví? Přijďte se to dozvědět a pobavit se nad parodickou komedií But I'm A Cheerleader. Začátek v 18:00 v Café Paradigma (Marešova 8, Brno).
Po filmu diskuze a volná zábava :)

/// ENGLISH BELOW ///
Join us for a fun movie night on Tuesday October 30th at Café Paradigma (Marešova 8). We'll be screening But I'm a Cheerleader. Discussion and chat afterwards :) 
 

Queer beer aneb QMU jde na pivo

16/10/2012 od BobiUfi |
Queer beer

Další setkání QMU proběhne v neformálně diskuzním duchu nad půllitrem (nebo třetinkou) piva. Přijďte se seznámit a popovídat si!

Začátek od 18:00, sejdeme se v Pux Pubu (Jaselská 11, Brno). 

 

 

 

 

informační schůzka QMU

22/09/2012 od BobiUfi |
QMU [kvemu] - Queer platforma Masarykovy univerzity - srdečně zve všechny zájemce a zájemkyně na informační schůzku, která se uskuteční ve středu 3.10.2012 od 18:00 v nekuřáckém salonku kavárny Falk (Gorkého 12, Brno).
 

Na programu schůzky je:
představení konceptu queer platformy MU
diskuze o aktivitách na podporu 
leseb, gayů, bisexuálních, trans, intersex, queer lidí a přátel v prostředí Masarykovy univerzity
seznámení a povídání :)

Zváni jsou všichni, kteří mají chuť se zapojit a také všichni, které zajímá myšlenka queer platformy na MU a kteří by ji chtěli podpořit či dále rozvíjet.
 
Kontakt: queermu[@]gmail[.]com.
 
Detaily akce: http://www.facebook.com/events/407841295936284/
 
 

socializační pivo pro nově nastupující studující genderových studií

22/09/2012 od BobiUfi |
plakát akce [klikněte pro větší]
Co je to ten gender? A co tam jako budeš studovat? K čemu ti to bude?

Hledáte odpovědi na tyto otázky? Přijďte si popovídat se staršími kolegy a kolegyněmi a seznámit se s těmi, kteří stejně jako vy právě nastupují na obor genderových studií.

Gender centrum FSS MU zve srdečně všechny nově nastupující studující oboru genderových studií na seznamovací  a informační akci o krásách a úskalích studia genderových studií.
Ve středu 26.9. v 18:00 sraz před budouvou FSS a půjdeme společně do některého z blízkých restauračních zařízení :)
 
Odkaz na událost na FB (kdo přijdete, zaznačte se): www.facebook.com/events/144398849037256/
 
 

Queer platforma Masarykovy univerzity

20/08/2012 od BobiUfi |
klikněte pro zobrazení letáčku
Máte pocit, že vaše vysoká škola je málo queer? Chcete se seznámit s novými lidmi? Účastnit se a pořádat akce pro LGBTQ?
 
Gender centrum zakládá queer platformu [kvemu] - hledáme lidi, kteří mají chuť se zapojit a také všechny, které zajímá myšlenka queer platformy na MU a kteří by ji chtěli podpořit či dále rozvíjet.
 
Všechny aktuální informace budou na profilu QMU na Facebooku. Pro informace nás kontaktujte na Facebooku nebo e-mailu queermu[@]gmail.com

Je čas vystrčit hlavu z písku a oqueerovat trochu naši alma mater ;)

Setkání pro zájemce a zájemkyně proběhne na podzim 2012 (o přesném datu a místě budeme informovat).
 
 

Gender centrum v novém semestru

19/09/2011 od BobiUfi |

 Po prázdninách je Gender centrum zase zpět pohromadě, tak se s novým semestrem můžete těšit na nové aktivity! Jaké? - to uvidíte brzy :)